Balıkesir Oto Kurtarma

balıkesir çekici

Alo Oto Kurtarma ekipleri Balıkesir oto kurtarma hizmetlerini yılın 365 günü 24 saat esasına göre verir. Şehrin her köşesinde barındırdığımız K belgeli araçlarımız ile aracınızı güvenli bir noktaya veya dilediğiniz servise ulaştırabiliriz. Firmamızı Balıkesir yol yardım şirketlerinden ayıran özellik hizmet kalitesidir. Balıkesir’de çekici ihtiyacınız için hemen ara butonunu tıklayabilirsiniz.

Balıkesir Oto Kurtarma Fiyatları

Şirketimiz Balıkesir oto kurtarma fiyatlarını en düşük seviyede tutarak kesenizi korur. Aşağıdaki bölümde güncel fiyatlarımızı inceleyebilir veya hesaplama butonunu tıklayarak ödeyeceğiniz tutarı hesaplayabilirsiniz.

balıkesir çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balıkesir kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balıkesir çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balıkesir kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
balıkesir otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
balıkesir motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Balıkesir'de Çekici Hizmetlerimiz

www.alotokurtarma.com Balıkesir'de kurtarıcı hizmetlerini farklı çekici çeşitleri ile sunabilir. Şirketimiz Balıkesir'de kayar kasa çekiciler, ahtapot çekiciler ve sabit kasa araçlar ile hizmet verir. Çekicilerimiz motosikletten kamyona kadar tüm araçlar için yeterli olacak şekilde dizayn edilmiştir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Firmamız bünyesinde Balıkesir oto çekici hizmetleri veren filomuz tüm otomobil ve SUV'lar için destek verir. 24 saat profesyonel hizmet sağlanır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Şehrin en büyük çekicileri daima alotokurtarma.com'dadır. Bu nedenle Balıkesir kamyon çekicisi ihtiyacınızda bize ulaşabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yükü boşaltılmış tırlarınız için Balıkesir'de çekici destekleri verebiliyoruz. Bu hizmeti alabilmeniz için tırı dorsesinden ayırmalı veya boşaltmalısınız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Nadir bulunan hizmetlerden biri de Balıkesir'de otobüs çekicisidir. Firmamız bünyesinde dev otobüsleri çekebilecek ekipmanlar daima bulunur.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Minibüsünüz ile yolda mı kaldınız? Size Balıkesir'de minibüs çekicisi hizmeti sunabiliriz. Ayrıca yolcularınız için yedek minibüsler de bulundururuz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Sadece firmamızın vermiş olduğu Balıkesir motosiklet çekicisi hizmetinden ekonomik şekilde faydalanmak için 08508405250'yi arayabilirsiniz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ekiplerimiz kaskolu araçlar için ücretli hizmet verebilir. Eğer kaskonuz Balıkesir'de ücretsiz oto çekici hizmeti veriyorsa kasko şirketini aramalısınız. Balıkesir yol yardım şirketleri sigortalı araç çekimi hizmetlerini veremeyebilir. Bu nedenle Balıkesir çekici firmaları ile iletişime geçmek yerine kaskonuz var ise direk kasko çağrı merkezini aramalısınız.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Aracınızın çekilmesi sırasında firmamız kaynaklı oluşabilecek tüm hasarlar özel sigortamız tarafından karşılanır. Bu nedenle alotokurtarma.com Balıkesir oto kurtarma şirketleri arasında en güvenli hizmeti veren firma seçilmiştir.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Çekici çağırmak için genellikle çekici firmalarının telefon numaraları kullanılır. Bize 08508405250'den ulaşarak Balıkesir'de çekici çağırabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz aracınızı çekmeden önce konum bilginizi ister ve anında size en yakın çekiciyi yönlendirir.

Balıkesir Oto Çekici

Her çeşit aracınızı çekebilecek araç filomuz sizin için 24 saat hazır bekletilir. Balıkesir'de ahtapot çekici hizmetleri de dahil olmak üzere her çeşit özel ekipmanlı araçlar ile çalışırız. Sunduğumuz yüksek standartlarda hizmetlerin Balıkesir çekici fiyatları üzerinde cep yakan etkiye sahip olmaması için özel çalışmalar yürütürüz.
Çekici çeşitlerimiz şöyle listelenir;
•Ahtapot çekici
•Kayar kasa çekici
•Sabit kasa çekici

balıkesir çekici fiyatları

Balıkesir En Yakın Oto Kurtarma

Çekicilerimizin sizlere yakın olabilmesi için şehrimizin her köşesinde ayrı ayrı araçlar ile hazır bekleriz. Bu durum Balıkesir'de en yakın oto çekici arayışınıza en iyi çözümü üretir. Firmamız başta Balıkesir merkez olmak üzere şehrimizin Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk ilçelerinde hizmet sağlar.

  Balıkesir 7/24 Yol Yardım

  Çekici hizmetlerinin kesintisiz verilebilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamız Balıkesir'de 7/24 çekici destekleri verir. 24 saat süren Balıkesir oto kurtarıcı desteklerimiz sayesinde şehrimizde hiç kimseyi yolda bırakmayız.
  Balıkesir'de sabit kasa çekici ve diğer tüm çekici filomuz T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu yetki belgesinin vermiş olduğu güvence ile çekilen tüm araçlarımız çekme işlemi sırasında özel sigortalar ile sigortalanmış olur. Güvenli bir oto kurtarma hizmeti için daima profesyonellerden destek alın.

  balıkesir ahtapot kurtarıcı
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Altıeylül oto kurtarma, Ayvalık oto kurtarma, Balya oto kurtarma, Bandırma oto kurtarma, Bigadiç oto kurtarma, Burhaniye oto kurtarma, Dursunbey oto kurtarma, Edremit oto kurtarma, Erdek oto kurtarma, Gömeç oto kurtarma, Gönen oto kurtarma, Havran oto kurtarma, İvrindi oto kurtarma, Karesi oto kurtarma, Kepsut oto kurtarma, Manyas oto kurtarma, Marmara oto kurtarma, Savaştepe oto kurtarma, Sındırgı oto kurtarma ve Susurluk oto kurtarma hizmetleri verebiliriz..
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü

  Adınızı çabuk çekici koyabilirdiniz. Aramamla kurtarıcının gelmesi tam 6 dakika sürdü, başarılı.

  Ahmet S.
  Ahmet S.
  Araç Sahibi

  Kayar kasa çekici ile geldiler aracımı çekmeye, iki dakika içinde işlem bitti. Gelmeleri biraz sürdü. Daha hızlı olsalar memnun olurdum. Yine de problemsiz.

  Remzi T.
  Remzi T.
  Araç Sahibi

  Balıkesir Oto Kurtarma Numarası

  Balıkesir oto çekici numarası 08503085017'dir. Bu numarayı arayarak size en yakın çekicinin konumunuza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 24 saat kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetleri numaramız sayesinde Balıkesir'de acil çekici ihtiyacınıza en iyi cevabı veririz.
  Ekiplerimiz sizlerden öncelikle aracınızdaki arızayı ve ardından konumunuzu soracaktır. Araç arızasına uygun ekipmanlara sahip çekiciler ile konumuza ulaşmamız günden güne değişse de genellikle 20 dakika kadar sürebilir. Balıkesir araç kurtarma ekiplerimiz çekiciler ile birlikte yardımcı ekipmanlar da kullanır. Bu sayede araçlarınız güvenle en yakın servise çekilebilir.