Yalova Oto Kurtarma

yalova yol yardım

Firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö yetki belgesi ile Yalova oto kurtarma hizmetleri vermeye tam yetkilidir. Sağladığımız güçlü altyapı nedeniyle Yalova çekici ihtiyaçlarınızın tamamını karşılarız. Her ebat ve tonajda araca hizmet verebilen güvenli çekiciler sayesinde Yalova’da kurtarıcı arayışınıza son veririz. Hemen arayın yol yardım çağırın.

Yalova Oto Kurtarma Fiyatları

Ekonomik bir araç çekme hizmeti almak ister misiniz? Yalova'da çekici fiyatları kesenizi yıpratmayacak şekilde firmamız tarafından belirlenir. Bizi güçlü kılan Yalova oto kurtarma şirketlerinden daha ekonomik fiyatlar sunmamızdır.

yalova çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yalova kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yalova minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yalova kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yalova otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yalova motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Yalova'daki Çekici Hizmetlerimiz

Firmamız Yalova yol yardım ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm sağlar. Şehrimizde 24 saat hizmet vermemizin yanı sıra tüm araçlara da destek verebilmemiz bizi güçlü kılar. Yalova oto çekici hizmetlerinde garantili ve ekonomik destekler verebilen firmamız bu kapsamı sayesinde Yalova yol yardım şirketleri lideri olmuştur. Ekip ve ekipmanlarımız ile aşağıda listelediğimiz araç cinslerine çekme işlemi sağlarız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araçlarımızın tamamı Yalova'da otomobil çekicisi hizmeti vermeye uygundur. Tüm hizmetler sigortalı olarak tarafınıza sunulur.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Firmamız Yalova'da kamyon çekicisi bulundurur. Bu sayede günün hangi saatinde yolda kalırsanız kalın, bizden hizmet alabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yüklü olmayan tırlarınız için kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Eğer tırınızda yük var ise öncelikle bu yükü boşaltmanız gerekecektir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yalova çekici firmaları arasında bir tek biz bu hizmeti sunarız. Yalova'da otobüs çekicisi için hemen 08503085017'yi arayabilirsiniz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Aracınız kaç kişilik olursa olsun Yalova'da minibüs çekicisi hizmetini bizlerden talep edebilirsiniz. Üstelik kredi kartına 12 taksit avantajıyla.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Firmamız Yalova'da motosiklet çekicisi sunabilir. Bu çekiciler diğerlerine kıyasla daha küçük araçlara hizmet için özel dizayn edilmiştir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ekiplerimiz Yalova'da kaskolu araç çekme hizmeti vermez. Verse dahi nakit olarak ücreti tahsil edilir. Eğer aracınızın kaskosu varsa kasko firması ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

Genellikle Yalova'da kayar kasa çekici ile hizmet veren firmamız tüm araçlar için destek sağlayabilse de ücretsiz çekme işlemleri yapmaz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Aracınızın çekme işlemi başladığı andan itibaren kasko şirketimiz tarafından sigortalanmış olur. Bu nedenle çekme sırasında nadirende olsa oluşabilen hasarlar karşılanır.

Yalova'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Yalova'da çekici çağırmak için 08503085017'yi aramanız yeterlidir.

Yalova Oto Çekici

Firmamız Yalova ahtapot çekici ve Yalova sabit kasa çekici filosu ile 7/24 hizmetler sunsa da filosunda kayar kasa araçlar da bulundurur. Bünyemizde hizmet veren bu araçlar sayesinde birçok araç çeşidine destek sunabiliriz. Hizmet verebildiğimiz araç cinslerini şöyle listeleyebiliriz;
• Otomobil
• SUV
• Minibüs
• Kamyonet
• Kamyon
• Otobüs
• Motosikler
• TIR

yalova oto kurtarma

Yalova En Yakın Oto Kurtarma

Neden size yakınız?
Firmamız Yalova'da en yakın oto kurtarma unvanına sahip olmak amacı ile şehrimizin Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termal ilçelerinde hizmetler verir. Tüm hizmetlerimiz sigortalıdır. Yalova'da araç kurtarma işlemlerini en hızlı şekilde sunabilen yegane platform olmak bize gurur verir. Bu gurur ve altyapı ile Yalova 7/24 yol yardım hizmetimizi yorumlarınıza açarız.

  Yalova 7/24 Yol Yardım

  Şehrin en önemli hizmetlerinden biri de yol yardım destekleridir. Çağın gereklerine uygun hizmetler için Yalova acil çekici filomuzu güçlü tutarız.
  Hizmetlerimizi 24 saat esasına göre vermemiz şehrimizde ikamet eden veya şehrimizden geçmekte olan tüm araç sahiplerine güven verir. Firmamız Yalova oto kurtarıcı filosunda yüksek model araçlar ile kapsamlı ve kaliteli hizmetler verir. Bu hizmetlerin karşılığı olarak şehrin en önde gelen yol yardım şirketi oluruz.
  Ekiplerimiz hizmet kalitemizi yüksek tutabilmek amacı ile haftalık ve aylık denetimlerden geçmekle kalmaz düzenli olarak eğitimler de alır. Tüm güvenlik ve hizmet eğitimlerinden başarı ile geçen çekici şoförlerimiz Yalova'da hizmet vermek üzere yola çıkarlar.
  Tüm bunların yanı sıra şoförlerimiz gerekli mesleki yeterlilik belgelerine de sahiptirler.

  Hızlı ve güvenilir bir oto yol yardımı için mutlaka bize ulaşın.

  yalova kurtarıcı fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Altınova oto kurtarma, Armutlu oto kurtarma, Çınarcık oto kurtarma, Çiftlikköy oto kurtarma ve Termal oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Yalova Oto Kurtarma Numarası

  Firmamız şehrimizin en çok tercih edilen kurtarıcı filosuna sahiptir. Bu nedenle Yalova oto kurtarma numarası 08503085017 olarak belirlenmiştir. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyisini sunabilmek amacı ile çalışmalarını yürütürler.

  Bir yol yardım şirketinden beklenenin fazlasını sunabilen platformumuz bünyesinde birçok alt yükleniciyi barındırır. Bu durum size en yakın çekicinin yönlendirilmesi ile sonuçlanır. Hızlı bir hizmetin anahtarının bu altyapı olduğunu bilerek tüm ilçelerimizde anlık destekler sunarız.