Kulu Oto Çekici

kulu oto çekici fiyatları

Hizmetlerimizi faydanıza sunarak en iyi çekici deneyimini almanızı isteriz. Tamamı yetki belgeli Kulu oto çekici ekibimiz zor koşullarda yanınızda. Kulu oto fırsatını mutlaka değerlendirin.

Kulu Oto Kurtarma Fiyatları

Liste fiyatlarımız gerekli saha çalışmaları ile sabitliğini korumaktadır. Aracınız ne olursa olsun Kulu çekici fiyatları cebinize en çok uyan kurtarıcınız olacaktır.

kulu araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kulu kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kulu minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kulu kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kulu otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kulu motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kulu Çekici Hizmetlerimiz

Kapsamımızın genişliği sayesinde olmak istediğimiz düzeyin çok daha üstündeyiz. Kulu 7/24 yol yardım çalışmalarımız taleplerinizi karşılarken güvenli şekilde faaliyetlerini sürdürür. Sizler Kulu araç kurtarma işlemlerinizi sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi Kulu oto çekici numarası üzerinden de sağlayabilirsiniz. Araç cinsinizi seçerek sürecinizi hızlıca başlatabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobil çekicilerimiz en sık tercih edilen çekicilerdir. Araç kurtarma taleplerinizi hızlıca ulaştırın.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Değer verdiğiniz ve sizlerin yükünü çeken kamyonlarınızın ihtiyacı anında Kulu kamyon çekicisi hizmettedir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır çaba gerektiren tonajlı araçları çekmek bizler için oldukça kolaydır. Bu hizmet için gerekli donanıma sahibiz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

İlçemizin en donanımlı araçlarına sahip filosundan Kulu otobüs çekicisi talep edebilirsiniz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Şirketinizde kullanılan ticari araçlarınızı ya da taşımacılıkta kullanılan araçlarınızı Kulu minibüs çekicisi ile çekelim.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

İki teker sevdanızın en büyük destekçisiyiz. Kulu motosiklet çekicisi talebinizi anında karşılayalım.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Araçlarınızın güvenliğini sağlama konusunda sizlere iki seçenek sunulmaktadır. Bunlardan ilki zorunlu trafik sigortanız ikincisi ise özel kaskonuzdur Zorunlu trafik sigortaları araçlarda oluşan kazalarda öncelikli olarak karşı taraf masrafları ile ilgilenir. Ancak özel kaskolar sizlerin araçlarına öncelik tanır. Bu kapsamda ücretsiz çekici taleplerinizi de karşılamış olur. Burada Kulu kaskolu araç çekme işlemlerinizi gerçekleştirirken anlaşmalı olunan çekiciler aranmalıdır. Firmamızın hizmetleri ücrete tabidir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Konu araç kurtarma ise profesyonel destek almak sizlerin ilk isteği olmalıdır. Bu taleplerinizi karşılamak adına araçlarınızın sıfır hasarla çekilmesine özen gösteririz. Bizlere taleplerinizin ulaştığı andan itibaren çekici kaskonuz yapılmaktadır. Araç çekilmesi sırasında oluşabilecek bir hasarı firmamız karşılar. Tarafımızda güvende olduğunuzun bilmeniz bizlere için yeterlidir.

Kulu'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Çekicilerinizi en avantajlı fiyatlarla yardımınıza çağırmak için 0850 308 50 17 numaralı irtibat hattımıza hızlıca bağlanmalısınız. Kampanyalarımız sizlerin ihtiyaçlarınızı kolaylaştıracak şekilde düzenlenmiştir.

Kulu Oto Kurtarma

Firmamız her zaman avantajlarımızdan faydalanmanıza önem verir. Kulu yol yardım şirketleri içerisinde donanımlı araçlarımız ve bu sektörde donanımlı personellerimizle yer alırız. Hasar alan ya da arıza veren araçlarınızı Kulu çekici firmaları güvencesinde çekelim. Genellikle lastik patlamaları, Akü bitmeleri, mekanik arızalar ya da kaza durumlarında talepleriniz bizlere ulaşmaktadır. Şehirler arası araç taşıma işlemlerinizde de firmamız hizmet verir. Kulu oto kurtarma şirketleri bünyesinde faaliyet sürdüren araçlarımız ise;

 • Kulu ahtapot çekici
 • Kulu sabit kasa çekici
 • Kulu kayar kasa çekici
kulu 7 24 araç kurtarma

Kulu En Yakın Oto Kurtarma

Konya ilimizde Kulu en yakın çekici faaliyetini güven içinde sürdürebilmek için canla başla ekiplerimiz çalışır. Canlı araç takibi ile Kulu acil çekici talebinizde çekicinizi canlı olarak görebilirsiniz. Sizlere kaliteyi mükemmel şekilde sunarak sektörde birinci sırada olduğumuzu kanıtlarız. Hizmetimizin ulaştığı Kulu mahalleleri; Karşıyaka, Kemaliye, Alparslan, Fatih Sultan Mehmet, Zincirlikuyu, Cumhuriyet, Tuzkaya, Karacadağ, Kozanlı, Celep, Kırkpınar, Karapınar, Dipdede, Yazıçayır, Canımana, Beşkardeş, Yeşilyurt, Yaraşlı, Altılar, Arşıncı, Bahadırlı, Dinek, Şerefli, Soğukkuyu, Kırkkuyu, Değirmenözü, Tavlıören, Yeşiltepe, Ağılbaşı, Sarıyayla, Doğutepe, Hisarköy, Fevziye, Seyitahmetli, Bozan ve daha birçok konumdur. Her noktada harekete anında geçebilecek donanma sahip araçlarımız konuşlandırılmıştır.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi