Maltepe Oto Çekici

maltepe acil çekici

Temel prensibimiz müşterilerimizin mağduriyetini Maltepe oto çekicileri ile en aza indirmek. Her işlemimizi Maltepe’de yol yardım ekibimizle profesyonel şekilde gerçekleştirerek Maltepe oto kurtarma şirketleri arasında güvenilir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Maltepe Oto Kurtarma Fiyatları

Değişiklik gösteren piyasa şartlarına yenik düşmemek ve bünyemizde barındırdığımız Maltepe yol yardım şirketleri ile siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına Maltepe’de çekici fiyatlarını en uygun düzeyde tutuyoruz. Sizlerde Maltepe’de 7/24 yol yardım hizmetini düşük ücretlerle almak için hemen arayın.

maltepe araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
maltepe kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
maltepe minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
maltepe kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
maltepe otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
maltepe motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Maltepe'de Çekici Hizmetlerimiz

Genç ve dinamik ekibimiz ile Maltepe’de oto kurtarıcı hizmetinden yararlanmanız için Maltepe oto çekici numaramızı sürekli aktif tutuyoruz. Sizde 0850 308 5017 hattımızı arayarak vakit sınırlaması olmaksızın her türlü çekici hizmetimizden faydalanın.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Mesleğimizi severek yapmamamızın bir nişanesi olarak Maltepe araç kurtarma hizmetimiz ile sizlerin yardımına koşuyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yolda kaldığınız noktaya araç türüne göre en uygun olan Maltepe kamyon çekicisi hizmeti veren çekimiz ile ulaşıyor ve çekici hizmetine en hızlı şekilde başlıyoruz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Dingil farklılıklarına göre araçlarımız ile Maltepe çekici firmaları arasında en iyi tır kurtarma hizmeti veren ekibimiz ile yanınızdayız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sizi yolcularımıza bizi de size karşı mahcup etmemek için Maltepe otobüs çekicisi aracımızı ve talep etmeniz halinde yedek otobüsünüzü size yönlendiriyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Bilgisini tarafımıza ilettiğiniz yardım hizmetleri için Maltepe minibüs kurtarıcısı araçlarımız ile anında size ulaşmak için yola çıkıyoruz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Her riske karşı önceden aldığımız önlemler ile Maltepe de motosiklet çekicisi araçlarımızı en uygun noktalarda sizlere ulaşması için konumlandırıyoruz ve anında size yönlediriyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Daha öncesinde yaptırmış olduğunuz kasko poliçeniz sayesinde kaskonun uzun sağladığı imkanlar ile ücretsiz çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz durum kasko poliçeniz dışında ise K1Ö belgesine sahip ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı denetimlerinden geçen firmamız size bu hizmeti en uygun fiyatla sunmak için hazırdır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Çekici araçlarının tamamında mevcut olan çekici kaskosu sayesinde aracınızın en ufak hasarını dahi karşılamaktadır. Bunun için lütfen olayın tutanağını tutmanız önemle rica olunur.

Maltepe'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Tarafımıza gelen her çağrıya karşı titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bunun için çekicilerimizi 0850 308 5017 numaralı hattan arayabilirsiniz.

Maltepe Oto Kurtarma

Olumsuzlukları aşmanızda size yardımcı olmak için;

 • Maltepe ahtapot çekici
 • Maltepe sabit kasa çekici
 • Maltepe kayar kasa çekici

Araçlarımızla üç farklı şekilde hizmet sunmaktayız. Araçlarımızın tamamı her birinden farklı özellikte olup çekilmesi gereken aracın türüne göre tarafınıza yönlendirilir.

maltepe kurtarıcı

Maltepe En Yakın Çekici

Özverili çalışmalarımız neticesinde bu konuma yerleşmiş olan firmamız gelen çağrıları hızlıca cevaplayarak size Maltepe’de en yakın çekiciyi yönlendirmektedir. Maltepe mahallelerinden olan Altayçeşme, Altıntepe, Aydınlıkevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler mahallelerinin tamamını kapsayan çekicilerimiz ile Maltepe’de kaskolu araç çekmede ilkleri size sunuyoruz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi