Ortaköy Oto Çekici

aksaray ortaköy çekici

Elimizde bulunan imkanları Ortaköy’de oto çekicilerimiz ile sizlere hızlıca sunmaya devam ediyoruz. Karıştırınız bir kaza, aracınızda oluşan bir arıza sonrası Ortaköy’de yol yardım ihtiyacı duyduğunuz anda firmamız araç modelinize uygun çekiciyi yola çıkarır. Tarafımızdan aldığınız hizmetler K1Ö belgesi güvenceli Ortaköy çekicilerimizin sorumluluğuna girer ve sizler için sorunları sıfıra indirirler.

Ortaköy Oto Kurtarma Fiyatları

Çekici ihtiyacı duyulan bir aracınız var ve üzerinizde yeteri kadar nakit mevcut değil mi? İşte tam bu gibi durumlarda Ortaköy çekici fiyatlarında taksitli ödeme seçenekleri ile Alo Oto Kurtarma sizlere büyük kolaylık tanımaktadır. Hem fiyatlarımızda hem de sunduğumuz taksit avantajından yararlanmak için Ortaköy’de 7/24 yol yardım sunan firmamızla Ortaköy oto çekici numarası 0850 308 50 17 üzerinden iletişime geçin.

ortaköy araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ortaköy kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ortaköy minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ortaköy kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ortaköy otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ortaköy motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ortaköy Çekici Hizmetlerimiz

Farklı araçlar için farklı çekiciler ile çalışmamız sektörde bizi öncelikli tercih edilen firma haline getirmiştir. Bizde bunun farkında olduk ve Ortaköy oto kurtarıcılarımızın sayılarını ve çeşitlerini artırdık. Artık sizlere Ortaköy’de ahtapot çekici, Ortaköy kayar kasa çekici, Ortaköy sabit kasa çekici ve Ortaköy çoklu çekici modellerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Arabanızın bir çekiciye ihtiyacı var ise Ortaköy araç kurtarma sayesinde beklemenizi sonlandırabilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Performans bakımından rakip tanımayan firmamız Ortaköy kamyon çekicisi araçları ile kendi alanında yenilikleri ile hizmetine devam ediyor.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Dayanıklı ve güçlü sarmal sistemi ile büyük tırları bile kolayca çekmeniz için Ortaköy'de kurtarıcılarımızı çağırın.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Nasıl yol yardım hizmeti alacağınız kafanızı karıştırıyorsa Ortaköy otobüs çekicisi hizmetimiz ile tanışın. Sizin için bütün işlemleri halledelim.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ulaşımı rahatlatmak için Ortaköy minibüs çekicisi hizmetimiz ile tanışın. Profesyonel ekibimizin desteğini hissedin.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Oldukça minimal boyutta ve sağlam yapıda Ortaköy'de motosiklet çekicisi araçlarımızı anında talep ettiğiniz noktaya yönlendiriyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Yol yardım hususunda kaskonuz ile anlaşmanız bulunuyorsa ücretsiz çekici imkanından faydalanmak için anlaşmalı olduğunuz kasko şirketinin çağrı merkezini arayabilirsiniz. Yol yardım paketi satın almadıysanız firmamızda iletişime geçerek uygun fiyat avantajı ve taşıma noktasında Ortaköy kaskolu araç çekme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Yükleme yapılırken, taşıma gerçekleştirilirken aracın düşmesi veya herhangi bir yerinin hasarı alması durumunda çekici işlemini gerçekleştiren aracımızın özel kaskosu ile oluşan hasar masrafları tarafınıza ödenir.

Ortaköy'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Uzun uğraşlar sonucu bağlanamadığınız çağrı merkezleri aramak yerine firmamıza ait 0850 308 50 17 numarasını arayarak size en yakın çekiciyi tarafınıza yönlendiririz.

Ortaköy Oto Kurtarma

Sistemimizi daha verimli hale getirebilmek maksadıyla T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı prosedürlerine harfi harfine uyarak sizlere daha hızlı ulaşım sağlama konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için bünyemizde Ortaköy’de acil çekici hizmetimizi devreye sokuyoruz. Dilediğiniz anda dilediğiniz yere çekicilerin hızlıca yönlendirmesini gerçekleştiriyoruz. Karayolu taşıtlarını özenle ve güvenle taşıyarak sektör de adımızı ilk sıra da tutmaya ayrıca size verdiğimiz yol yardım hizmetlerini devam ettirmeye gayret ediyoruz. Tek yapmanız gereken müşteri iletişim merkezimiz ile irtibat kurmak ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde bize iletmektir.

ortaköy acil yol yardım

Ortaköy En Yakın Oto Kurtarma

Kazasız ve kapalı otopark araçları da dahil olmak üzere Ortaköy mahallelerinin tamamında çekici hizmetimize ulaşabilirsiniz. İşimizi daha hızlı gerçekleştirebilmek için Ortaköy’de en yakın çekici aramasını yaptığınızda da bizi karşınızda göreceksiniz. Diğer Ortaköy oto kurtarma şirketlerine nazaran firmamız daha özverili ve daha hızlı yol yardım hizmeti gerçekleştirmektedir.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü