Özvatan Oto Çekici

özvatan çekici ara

Her vakada en hızlı şekilde sizlere ulaşarak beklediğiniz hizmeti tüm gücümüzle sunmaktayız. Ekiplerimiz Özvatan yol yardım denildiğinde akla gelen tek isim olarak liderliğini sürdürmektedir.

Kapalı ya da zor yollarda Özvatan oto çekici için hiçbir zaman sıkıntı olmamıştır. Bizlere irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Özvatan Oto Kurtarma Fiyatları

Bin kere düşünerek değil bir kere düşünerek çekicinizi çağırmalısınız. Sizlere Özvatan çekici fiyatları içerinde en uygun çekici olduğumuzu garanti etmekteyiz. Minimum ücret maksimum hizmet sloganımız ile araç çekme işlemlerinizde güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

özvatan araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
özvatan kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
özvatan minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
özvatan kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
özvatan otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
özvatan motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Özvatan Çekici Hizmetlerimiz

Uykunuzu kaçıran çözümleri değil rahat uyuyacağınız kaliteli hizmeti almalısınız. Özvatan 7/24 yol yardım ekipleri özel araçları ile hava koşulları ya da geç saatleri aldırış etmeden talebinize anında yanıt vermektedir. Tüm çekicilerimiz T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından alınmış K1Ö yetki belgeleri ile yetkilendirilmiştir. Özvatan araç kurtarma filomuz gerçekleştireceği tüm faaliyetlere sigorta garantisi sunmaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Huzurlu seyahatinizin yarıda kesilmemesi için en yakın servise aracınızı çekelim.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Lafta değil icraatta da en iyi hizmet için Özvatan kamyon çekicisi tercihiniz olmalıdır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Uzun yol emekçilerinin her zaman destekçisi olmak için 7/24 hazırlıklı olarak beklemekteyiz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Aracınız ister şehir içi ister şehirler arası taşımacılıkta kullanılsın Özvatan otobüs çekicisi ile anında kurtarma hizmeti sunulmaktadır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ticari veya hafif ticari araçlarınıza en uygun çekiciyi Özvatan minibüs çekicisi göndermektedir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosikletli ulaşıma her zaman destek olmak için Özvatan motosiklet çekicisi tek çağrı ile konumuzda.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Aracınızı trafikte bazı istenmeyen durumlara karşı korumak ve kendinizi seyahat halinde daha rahat hissetmek için zorunlu olan trafik sigortalarınıza ek olarak özel kasko da yaptırmak isteyebilirsiniz. Trafik sigorta poliçesini hazırlarken poliçenize ek maaliyetler ile ücretsiz çekici hakkı talep edebilmektesiniz. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki Özvatan yol yardım şirketleri tarafından sunulan çekici hizmetleri için yetkili firma olmaması halinde asgari miktarlarda ücret talep edilmektedir. Özvatan kaskolu araç çekme filomuz ile güvenli araç çekme işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Kara taşıtları sigortası ya da en çok bilinen adı ile kasko aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı bir teminat sunmak ve bunun karşılığında ise poliçe bedelini almakla görevlidir. Meydana gelen hasarın büyüklüğüne göre size sunulan teminat kapsamında kısmen ya da tamamen zararınızı karşılamaktadır. Aracınızın çekilmesi sırasında oluşabilecek bir hasarı kaskonuzun karşılayıp karşılamadığını poliçenize bakarak ya da kasko yaptırdığınız firma ile görüşmeniz gerekmektedir. Olası bir hasarda orijinal parça garantisi sunulduğuna dikkat etmenizi öneririz. Bunların yanında oluşan hasarın büyüklüğüne göre yine şirketinizden ikame araç da talep edebilmektesiniz. Günümüzde gelişen bu denli imkanları kullanarak işlerinizi kolaylaştırmanız da mümkün olmaktadır.

Özvatan'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Size en yakın çekici nerede tahmin edemezsiniz ancak size en yakın çekiciyi biz gönderebiliriz. 0850 308 50 17’den bizlere ulaşarak anında kurtarıcı talep edebilirsiniz. Cebinize dokunmadan taksit imkanları ile işinizi kolaylaştırmaktayız.

Özvatan Oto Kurtarma

Genel olarak küçük araçları çekebilme garantisini Özvatan oto kurtarma şirketleri sunmuş olsa bile şirketimiz SUV, otomobil, minibüs, kamyonet fark etmeksizin en uygun aracı göndererek çekmektedir. Özvatan çekici firmaları acil durum anında ya da aracınızın teknik arızalarında daima yanınızdadır. Çekici çeşitlerimiz ise şöyledir;

 • Özvatan ahtapot çekicisi
 • Özvatan kayar kasa çekicisi
 • Özvatan sabit kasa çekicisi

İşte bu araçlara ulaşmak için Özvatan oto çekici numarası 0850 308 50 17’yi arayın.

özvatan profesyonel oto kurtarma

En Yakın Oto Kurtarma

Hizmette sınır tanımak nedir bilmeden Özvatan acil çekici ihtiyaçlarınızda Alpaslan, Küpeli, Kale, Aşağı Boğaziçi, Cumhuriyet, Yeni Mahalle, Kermelik, Bahçeli Evler, Kavaklı, Taşlık, Tuğlaşah ve daha birçok konuma ulaşmaktayız. Tüm çağrılarınıza Özvatan’da en yakın çekicilerimiz ile hazır durumdadır.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü