Sarıyahşi Oto Çekici

sarıyahşi acil yol yardım

Sektörde olduğumuz konum gereği Sarıyahşi oto çekici hizmetini sizlere en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz. Hazırda bulunan çekicilerimizi Sarıyahşi ilçemizin her yerine hızlı ve her duruma hazır şekilde yönlendiriyoruz. Pratiklik açısından Sarıyahşi oto kurtarma şirketlerine göre farkımızı ortaya koyarak geçmişten günümüze ve geleceğe yönelik en iyi hizmet için bizi arayın.

Sarıyahşi Oto Kurtarma Fiyatları

Yüksek fiyatlardan sıkılan müşterilerimiz için Sarıyahşi'de çekici fiyatlarımıza göz atmalarını öneriyoruz. Cebinizi zorlamadan aracınızı Sarıyahşi'de kurtarıcıya yükleterek sorununuzu ortadan kaldırın. Fiyat bilgisi için Sarıyahşi çekici fiyat hesaplama robotumuzu kullanın veya Sarıyahşi oto çekici numarası 0850 308 50 17'den ayrıntılı bilgi alın.

sarıyahşi araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sarıyahşi kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sarıyahşi minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sarıyahşi kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
sarıyahşi otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
sarıyahşi motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Sarıyahşi'de Çekici Hizmetlerimiz

Aracınızın modeline göre hizmet verebilecek Sarıyahşi yol yardım aracını bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda çağrı merkezi yetkilisi sisteme girer ve dakikalar içinde çekici ataması yapılır. Bu aşamadan sonra güvenli bir alana geçerek Sarıyahşi oto kurtarıcısını bekleyebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Yolculuğu kesintiye uğratacak olumsuz bir durum oluştuğu anda Sarıyahşi araç kurtarma hizmetimizden yararlanabilir ve bu sayede kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yük taşıyan kamyonlar için Sarıyahşi kamyon çekicisi araçlarımız çift tekerlekli bir ön aks ve çift tekerli bir arka aks ile donatılmıştır. Bu sayede daha fazla stabilite sağlamaktadır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Büyük vasıtalar için de Sarıyahşi'de 7/24 yol yardım hizmetimizden yararlanabilir ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Sadece bir telefon kadar uzakta.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Özelleştirilebilir ekipmanlarıyla ve ağırlık dengeleme sistemi sayesinde Sarıyahşi otobüs çekicisi araçlarımız sektörde yerini almıştır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Güçlük çekmeden tek bir telefon ile Sarıyahşi'de minibüs çekicisini ayağınıza çağırın. Sunduğumuz hizmetlerden taksitle ödeme imkanları ile yararlanın.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Sıradan çekicilerle göre farklı tasarlanmış Sarıyahşi motosiklet çekici araçlarımız ile daha kolay bir çekim işlemi ve dar alanlara girme özelliğini sunar.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Aracınız olası belli durumlar için kaskolanabilir. Yol yardım hizmetini ek teminat kapsamında kasko paketinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede ücretsiz çekici hizmetinden yararlanma imkanına sahip olursunuz. Paket içerisindeki yer alan teminat böyle bir madde bulunmuyor ise Sarıyahşi’de çekici firmalarından ücretli çekici hizmeti alabilirsiniz. Ek ve sürpriz ücretlere maruz kalmamak için Sarıyahşi’de kaskolu araç çekme ile aracınızı güvende tutan Alo Oto Kurtarmayı arayın.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Bu gibi durumlarda sorumluluk tamamen çekici şirketi olan tarafımıza aittir. Oluşabilecek bu tür hasarlara karşı firmamız çekici araçlarının tamamını belli bir sigorta poliçesine dahil eder. Hasar bedeli ise sigorta poliçesi ile tarafınıza ödenir.

Sarıyahşi'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için 0850 308 50 17’yi arayın. Çekici hizmetini almadan önce sizlere sunduğumuz fiyat teklifini gözden geçirerek kararınızı verin ve çekinicinizi bu şekilde çağırın.

Sarıyahşi Oto Kurtarma

Tarafımızdan alacağınız hizmet sayesinde sadece Sarıyahşi’de acil çekici hizmetinin yanı sıra yaşadığınız arıza, kaza veya diğer herhangi durumlar için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği de müşteri temsilcimiz tarafınıza aktaracaktır. Bu sayede diğer karayolu taşıtlarından kendinizi güvene alabilirsiniz. Son olarak firmamız Sarıyahşi’de kayar kasa çekici, Sarıyahşi ahtapot çekicisi ve Sarıyahşi sabit kasa çekicileri ile hizmetine devam eder.

sarıyahşi kurtarıcı

Sarıyahşi En Yakın Oto Kurtarma

Destek için iletişime geçtiğiniz firmamız size Sarıyahşi’de en yakın çekici hizmetini sunmakta ve ilk sıralarda yer almaktadır. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı denetimlerine tabii olan firmamız K1Ö belgesi ile Sarıyahşi mahallelerinin tamamı için geniş kapsamlı hizmet sunar.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü