Şişli Oto Çekici

şişli çekici firmaları

Lüks bir semt olarak bilinen Şişli’de oto çekici hizmetini alanında uzman ekiplerle gerçekleştiriyoruz. Son zamanlarda artan rekabete dayalı çalışmalarımız sayesinde Şişli oto kurtarma şirketleri arasında rakiplerimize göre daha fazla tercih edilmekteyiz. Arayın ve kaliteden ödün vermeden Şişli’de kurtarıcı hizmeti tarafınıza sağlansın.

Şişli Oto Kurtarma Fiyatları

Üzerinizde nakit bulunmasa bile müşteri hizmetlerimizin size iletmiş olduğu Şişli çekici fiyatları hakkındaki bilgilendirme ile ödemelerinizi sanal pos cihazımız üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik Şişli çekici ödemelerinize taksit yaptırabilirsiniz.

şişli araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
şişli kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
şişli minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
şişli kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
şişli otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
şişli motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Şişli'de Çekici Hizmetlerimiz

Öncelikle aşağıda yer alan tablodan aracınızın hangi türde Şile'de yol yardıma ihtiyacı olduğunu belirleyebilirsiniz. Operatör temsilcimize araç marka model bilgilerini iletmeniz halinde en uygun çekici işlevine sahip aracımızı tarafınıza yönlendirir. Bu araçlarımız sırasıyla Şile ahtapot çekici, Şile kayar kasa çekici, Şile sabit kasa çekicileridir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Trafikte karayolu taşıtlarının yüzde 75'ini kapsayan otomobilleriniz için Şile'de araç kurtarma hizmetini bizden alabilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Sıkışık trafiğin içerisinde işinize giderken veya işinizden dönerken yolda kaldığınızda yardımınıza Şile kamyon çekicisi yetişir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Çok sık karşılaşılan bir durum olmasa da Şile'de oto kurtarıcılarımız tırlar içinde çekici hizmetinin yılın her günü vermektedir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Turizm sektörünün bel kemiği otobüslere Şile'de otobüs çekicisi araçlarımız ile yüksek memnuniyetle hizmet sunuyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Özellikle iş çıkış saatlerinde arıza kaza ile karşılaşan minibüslere Şile minibüs çekicisi araçlarımız ile yardım ediyoruz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Risk faktörü en yüksek olan motosikletlerin karışmış olduğu kazalarda veya yaptığı arızalarda Şile motosiklet çekicisi yanınızda.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Mevzuatlara uygun hareket edilince sigorta veya kasko poliçenizde yer alan tutarların karşılığında ücretsiz çekici hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında Şile'de kaskolu araç çekme hizmetleri belli ücretlere tabi olmaktadır. Bu nedenle Şile'de 7/24 yol yardım hizmetlerinden kesintisiz olarak yararlanabilmek amacıyla Alo Oto Kurtarma'dan bilgi alabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Daha öncesinde de bilgilendirmesini yapmış olduğumuz şekliyle çekiciye ait olan kasko poliçesi sayesinde hasarın tamamının ücreti karşılanır.

Şişli'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Ayrıca bir zahmete girmeden sadece 0850 308 50 17 numaralı çekici hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

Şişli Oto Kurtarma

Ülkemizde bütün çekici hizmeti veren kurumlarda zorunlu olduğu gibi T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın önergeleri doğrultusunda Şile yol yardım şirketleri de K1Ö belgesi ile hizmet sunmak zorundadır. Bu hizmetleri ise şahsınıza hem en uygun fiyatlarla hem de en kısa süre içerisinde firmamız verecektir. Çekici firmamıza ulaşmak için Şile oto çekici numarası 0850 308 50 17’yi arayabilirsiniz.

şişli oto çekici şirketleri
#image_title

Şişli En Yakın Çekici

Fazlaca mahalleye sahip olan Şile'de en yakın çekiciye ulaşmak eskisi kadar zor değil. Şile mahallelerinden Ağaçdere, Ağva Merkez, Ahmetli, Akçakese, Alacalı, Avcıkoru, Balibey, Biçkıdere, Bozgoca, Bucaklı, Çatak, Çavuş, Çayırbaşı, Çelebi, Çengilli, Darlık, Değirmençayırı, Doğancılı, Erenler, Esenceli, Geredeli, Göçe, Göksu, Göksu, Haci Kasım, Hacıllı, Hasanlı, İmrendere, İmrenli, İsaköy, Kabakoz, Kadıköy, Kalem, Karabeyli, Karacaköy, Karakıraz, Karamandere, Kervansaray, Kızılca, Korucu, Kömürlük, Kumbaba, Kurfallı, Kurna, Meşrutiyet, Oruçoğlu, Osmanköy, Ovacık, Sahilköy, Satmazlı, Sofular, Soğullu, Sortullu, Şuayipli, Teke, Ulupeşt, Üvezli, Yaka, Yaylalı, Yazımanayır, Yeniköy, Yeşilvadi mahallelerinin tamamında Şile bazlı acil çekici hizmeti alabilirsiniz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi