Talas Oto Çekici

talas çekici ara

En profesyonel ekiple Talas oto çekici hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.. Kurtarıcı denince akla gelen tek isim Alo Oto Kurtarma Talas’ta kurtarıcı hizmetine devam ediyor. Ekip arkadaşlarımızın tamamında K1Ö yetki belgesi bulunmaktadır. Sizlere kolay yollar sunulmuşken çözümü zor yollarda aramamalısınız. Siz çekicinizi çağırın biz yollayalım.

Talas Oto Kurtarma Fiyatları

Almak istediğiniz hizmete neler dahil neler dahil değil sizler şüpheye mi düştünüz? Sizin için hazırlanan araç paketlerimizi ve en güncel haliyle Talas çekici fiyatları listemizi sunmaktayız. Çekici maliyetlerinin en uygununu biz hesaplayalım sizler alacağınız kalitenin tadını Talas 7/24 yol yardım ile çıkarın.

talas araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
talas kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
talas minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
talas kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
talas otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
talas motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Talas Çekici Hizmetlerimiz

Ekiplerimiz Talas’ta araç kurtarma hizmetinde uzun tecrübelerle kurtarıcı hizmetinin en mükemmel haini sizlere göstermektedir. Aracınızın daha fazla hasar almadan en hızlı şekilde servislerinize götürmek birinci önceliğimizdir. Talas çekici firmaları içinde güvenilir çekicinin değişmeyen tek adresi.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Arazi ya da SUV araçlarınız olması çekicilerimiz için fark etmemektedir. Her model için 7/24 oto çekici hizmeti.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Güvenli bir hizmet için yüklü olan araçları çekememekteyiz. Talas kamyon çekicisi yüksüz kamyonunuzu dilediğiniz adrese ulaştırsın.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Zorlu işlerde gereken tüm uzmanlıklarla büyük araç çekmek profesyonellerin işidir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Servis taşımacılığında kullanılan yarım otobüslerinizi Talas otobüs çekicisi güvencesi ile çekelim.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Aracınızın ebat ölçüleri alınarak Talas minibüs çekicisi ile taşınabilecek en güvenli yere çekilmektedir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Büyüyen ilçemizde artan motosiklet sayısı ile Talas motosiklet çekicisi hizmeti sunulmaktadır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Yola çıkmadan önce aracınızda birtakım kontrolleri yapmanız gerekmektedir. Lastiklerinizin durumu, araç deponuzda yakıtınız olup olmadığı ve aracınızın stabil çalışmasını engelleyen bazı durumlar için ön kontrol önem arz etmektedir. Tüm bunları yapmanıza rağmen arızalanan araçlarınıza kaskonuz ücretsiz çekici hizmetini teminat etmesi halinde sunmaktadır. Bu gibi durumlarda Talas kaskolu araç çekme talebi sizden değil kasko Talas yol yardım şirketlerinden gelmelidir. Şirketimiz çekici işlemlerinizi ücreti mukabilinde gerçekleştirmektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araç kaskonuzda kapsamı genişletebilmeniz için sizlere birtakım özel hizmetler sunulmaktadır. Bu özel hizmetler içerisinde aracınızın çekilmesi sırasında oluşan bir hasarı karşılatmanız da mümkün olmaktadır. Bunun için kasko poliçenizin uygun şartlarda düzenlenmiş olması gerekmektedir. Önemli diğer hususlardan biri de bu hasar sırasında kasko tarafından verilen ikame aracı alıp almadığınız olmaktadır. Bu hizmeti poliçenize eklettiğinizde kasko kapsamınız daha da genişlemektedir. Bu sebeple poliçenize ek maliyetler de doğabilmektedir. Firmanız tarafından size sunulan hizmetlerde aksaklıkla karşılaşmamanız için firmamız ile detaylıca bilgilendirilerek çekici kaskonuz için sizlere danışılmaktadır.

Talas'ta Çekici Nasıl Çağırılır?

Bu kalabalıkta aracım nasıl çekilecek? sorusu ile kafanızı meşgul etmeye son verin. 0850 308 50 17’yi arayarak kurtarıcınızı çağırın. Her konumda aracınızı çekelim.

Talas Oto Kurtarma

Alanında profesyonel ekibimiz can güvenliğinizi ilk sırada öncelik haline getirerek hem aracınızı hem trafiği kontrol altına almaktadır. Bunun için özel olarak yapılan Talas acil çekicileri;

 • Talas kayar kasa çekici
 • Talas sabit kasa çekici
 • Talas ahtapot çekici

Araçlarını kullanmaktadır. Talas oto çekici numarasını cep telefonlarınıza kaydetmelisiniz. Yardıma en ihtiyacınız olduğu anda profesyonel destek için beklemekteyiz.

talas nöbetçi çekici

Talas En Yakın Oto Kurtarma

Şehrimiz en yakın çekici arayışınıza Mevlana, Yenidoğan, Bahçelievler, Kiçiköy, Kepez, Zincidere, Reşadiye, Çatakdere, Endürlük, Anayurt ve daha birçok Talas mahallelerine Talas en yakın çekici hizmetini ulaştırmaktayız. Size en yakın olmak için her köşede varız. Meydana gelen herhangi bir trafik kazasında olay yerine en hızlı şekilde ulaşmak için size en yakın konumdaki ekip arkadaşımız ulaşmaktadır. Konumunuza en yakın çevrelerde hizmet sağlamaktayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü