Şırnak Oto Kurtarma

şırnak oto çekici

Oto çekici alanında uzman firmamız olan Şırnak oto kurtarma hizmet kalitesini her geçen gün artıyor. Piyasada bulunan pek çok Şırnak’ta çekici firması arasında farkımızı yaptıklarımız ile doğruluyoruz. Kaliteden ödün vermeden çalıştığımız için bizimle çalışanlar farkımızı bilir.

Şırnak Oto Kurtarma Fiyatları

Yüksek ücretler ödemeye gerek kalmadan aracınızı çekiyoruz. Yeni tasarım araçlarımız sizler için tahsis ediliyor. Böylece alanında uzman olarak Şırnak oto kurtarma fiyatları noktasında da firmamızdan avantaj sağlıyorsunuz. Ücret tablomuzu aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Şırnak'taki Çekici Hizmetlerimiz

Gecenin bir vakti yolda arabanız arıza yapmış olabilir ya da lastiğiniz patlamış olabilir. Bu ve benzeri durumlarda Şırnak oto kurtarma yol yardım olarak saate önem vermeden sizlere ulaşıyoruz. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun taşıma, kurtarma ve çekme işlemlerini Şırnak çekici şirketimizden sağlayabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Alo Oto Kurtarma ailesi Şırnak'ta otomobil yol yardım firması olarak rakiplerinden her zaman bir adım öndedir.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Profesyonel ekiplerle Şırnak'ta kamyon yol yardım hizmeti sağlayan firmamızdan 7/24 çekici olarak faydalanabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

En çok tercih edilen Şırnak tır yol yardımı olan çekici ekiplerimiz sayesinde problemsiz tır kurtarma işlemleri sağlarız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Taksitli oto kurtarma kampanyamız ile Şırnak'ta otobüs yol yardımı yapan şirketimiz size bir telefon kadar uzaktadır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

En zor zamanlarda sizlere acil çekici hizmeti verebilen ekiplerimiz Şırnak'ın minibüs çekicisi olarak sizlerin yanında oluyor.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Ucuz çekici arayanlar için motorlara özel Şırnak'ta motosiklet yol yardım hizmetimiz en ekonomik olan seçeneklerimizdendir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bir kaskonuz varsa genellikle anlaşmalı olduğu bir yol yardım firması vardır. Ücretsiz oto kurtarma için kaskonuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şırnak'ta ücretsiz yol yardımı vermeyen firmamız özel çekici desteği sağlamaktadır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araçların çekilmesi, kurtarılması ve ya taşınması esnasında oluşabilecek hasarlar çekicilerin kapsamlı sigortaları tarafından karşılanmaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Şırnak'ta oto kurtarıcı çağırmak için konum bilgilerinizi 0850 308 50 17 ile paylaşmanız yeterlidir.

Şırnak Oto Çekici

Piyasada mümkün olmayan Şırnak taksitli oto kurtarıcı hizmetimiz firmamıza özel bir hizmettir. Bu sayede nakit ya da toplu paranız olmadan da yolda kalmaktan kurtulursunuz. Yapacağınız görüşme sonucunda Şırnak oto kurtarma firması olarak tarafınıza sözleşme yapılarak aracınız ve eşyalarınız güvence altına alınır. Güvenli bir hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Ülkemizin her noktasında hizmet veren Alo Oto Kurtarma ekipleri Şırnak'ta çekici ihtiyacınıza binaen en uygun ücretlerle sizlere sağladığı bazı avantajları sıralayacak olursak;
• Kurumsal oto çekici hizmeti
• Ekonomik yol yardım fiyatları
• Şırnak'ta 7/24 oto kurtarıcı
• 30 dakikada oto kurtarma ekipleriyle müdahale
• Taksitli çekici olarak 12 aya varan vade imkanı

şırnak çekici fiyatları

Şırnak En Yakın Oto Kurtarma

Şırnak ili içinde ya da şehre yakın olmanız halinde bizimle irtibat kurmanız çok kolaydır. Saatin çalışma prensibimizi etkilemediğini bize günün her saati ulaştığınızda fark edeceksiniz. Şırnak en yakın oto yardım alanında fiyat avantajını da sizlere sunuyoruz. Şırnak (il merkezi), Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve Uludere ilçelerimizde 30 dakika da oto çekici desteği sağlayarak en hızlı oto kurtarma firması özelliği taşıyoruz.

  Şırnak 7/24 Yol Yardım

  Dilediğiniz her zaman, aracınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda, oto yol yardım ekibimiz anında yanınızda olacaktır. Aracınızın boyutu, markası veya modeli ne olursa olsun, sizlere Şırnak'ta en iyi 7/24 oto kurtarma hizmetini sağlamak için buradayız. Özellikle Sabit kasa çekici, kayar kasa çekici ve ahtapot çekici araçlarımızla yaz-kış demeden müşterilerimizin yardımına koşuyoruz.
  Modern ve gelişmiş oto kurtarma ekipmanlarımızla, aracınızın en hızlı ve güvenli şekilde kurtarılmasını sağlıyoruz. Aracınızı tamamen güvende tutmak için, en yeni teknolojilere ve ekipmanlara yatırım yapıyoruz. Ayrıca taşıma işlemlerimiz sayesinde,
  • Jsb taşıma
  • Karavan taşıma
  • monitou taşıma
  gibi tekerlekli ve tekerleksiz araçların taşınmasını sağlamaktayız.

  şırnak ahtapot kurtarıcı
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Şırnak merkez oto kurtarma, Beytüşşebap oto kurtarma, Cizre oto kurtarma, Güçlükonak oto kurtarma, İdil oto kurtarma, Silopi oto kurtarma ve Uludere oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Şırnak Oto Kurtarma Numarası

  Müşteri memnuniyeti bizim için bir numaralı önceliktir. Hizmetlerimizde kalite ve güvenliği ön planda tutarak, sizin memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Her an ulaşabileceğiniz Şırnak oto kurtarma numaramız sayesinde 30 dakika gibi kısa bir sürede ilimizin her noktasına çekici desteği sağlayabilmekteyiz.
  İster yakıtınız bitsin, ister akünüz boşalsın, ister kaza durumları isterse de lastik patlaması gibi sorunlar yaşayın hiç fark etmez. Yol yardım numaramızı arayarak konum bilgilerinizi bizlere iletmeniz yeterlidir ve size hemen bir acil çekici desteği sağlanır.
  Alo Oto Kurtarma T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı K1(Ö) yetki belgeli çekicileriyle tüm ülkede olduğu gibi Şırnak'ta da araç kurtarma faaliyetlerini yürütmektedir.

  şırnak oto çekici