Bingöl Oto Kurtarma

bingöl oto kurtarma

Yüksek kaliteli bir Bingöl oto kurtarma aradığınızda bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Firmamız Bingöl oto çekici hizmetleri sunar. Bu kapsamda Bingöl oto kurtarıcı hizmetlerimiz tüm ilçelerimiz üzerinden tavsiye edilir.

Bingöl Oto Kurtarma Fiyatları

En cazip olan Bingöl oto çekici fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Oto kurtarıcı hizmetlerinde fiyatların ucuz olması müşterilerin en çok istediği konuların başında yer alır. Bu nedenle Bingöl taksitli oto kurtarıcı firması olarak yukarıda da vurguladığımız üzere istikrarlı olarak taksitli bir şekilde oto çekici fiyatları sunarız. Özellikle de bireysel müşterilerimizin oto çekicide ödeme konusunda zorluk yaşadığını biliyoruz. Bu nedenle de tüm banka kredi kartlarına taksitli olarak oto kurtarıcı ödemesi yapmasını sağlarız.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bingöl'deki Çekici Hizmetlerimiz

Bingöl bölgemizden en kaliteli Bingöl oto kurtarma firması olduğumuzun altını çizebiliriz. İşletmemiz geniş hizmet olanaklarıyla beklentilerinizi karşılar. Saygın kadrolarla hizmetler sunan Bingöl kayar kasa kurtarıcı firmamız sıradan veya henüz sektöre yeni adım atmış olan bir oto çekici firması değildir. Tam aksine uzun senelerden bu yana bu hizmetlerimizi problemsiz olarak sunarız. Bünyemizde sadece bu alanda tam donanımlı olan kadroları işe alıyoruz. Yani sıradan oto çekicilerinde olduğu gibi acemi kadrolar üzerinden oto çekici hizmetleri sunmayız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Bingöl'de otomobilleriniz yardımına her zaman firmamız ekonomik fiyat seçeneğiyle koşmuştur.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Bingöl'de kamyon yol yardım hizmetlerimizi profesyonel desteğe ihtiyacı olanlar tercih etmektedir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Şehir içi ve ya şehirlerarası tır yol yardımı almak isteyenlerin tüm Türkiye'de ilk tercihi Alo Oto Kurtarma olmaktadır.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Profesyonel olarak Bingöl'de otobüs kurtarıcı işlemlerimiz gece-gündüz demeden devam ediyor.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Bingöl'ün tüm ilçelerinden minibüs yol yardımı alabileceğiniz 7/24 çalışan ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

İster kaza olsun isterse arıza durumlarında motosiklet yol yardımını en ekonomik sunan Bingöl çekici şirketi olarak yanınızdayız.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Araçlarınızın kaskosu sadece anlaşmalı olduğu Bingöl oto kurtarma firmalarının ücretini ödemektedir. Şirketimiz K1(Ö) yetki belgeli özel çekici hizmeti verdiğinden ücerti karşılığında hizmet alabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Özel sigortalarımız sayesinde Bingöl acil çekici hizmetimiz esnasında oluşabilecek hasarları kapsamlı sigortamız karşılamaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Bingöl ve çevresinde bir çekici çağırmak için yapmanız gereken tek şey Alo Oto Kurtarma'yı arayarak müşteri temsilcilerimize konumunuzu belirten bilgi vermenizdir. Gerisi tamamen bizde!

Bingöl Oto Çekici

Bingöl bölgemizdeki birçok oto çekicilerinde yüksek teknolojili araç modelleri yer almaz. Bu da müşteri memnuniyetsizliğine neden olur. Firmamızda ise müşteri memnuniyeti daima ön planda yer alır. Bu nedenle de daima aracınızın zarar görmeden kurtarılmasını sağlarız. Her türlü aracınıza karşı çeşitli oto çekici araçlarımız mevcuttur. Bunlar;
• Sabit kasa çekici
• Kayar kasa çekici
• Ahtapot çekici
• Çatallı çekici
olarak sıralayabiliriz. Bingöl yol yardım şirketleri arasında en hızlı ve acil çekici hizmetlerimiz sayesinde en çok tercih edilen kurtarıcı firması olduk. Sizde hemen arayarak talep oluşturabilirsiniz.

bingöl çekici fiyatları

Bingöl En Yakın Oto Kurtarma

Firmamızdan oto çekici hizmetleri almadan önce Bingöl en yakın oto yol yardım hizmetlerimizin tüm yüksek teknolojili oto çekici araç modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamız kuruluş döneminden bu yana son model oto kurtarıcı araç modelleri üzerinden bu hizmetleri sunduğundan müşteri memnuniyeti sağlar. Oto kurtarıcı hizmetlerinde çekicilerin yüksek teknolojilere sahip olması son derece önemlidir. Bingöl (il merkezi) ,Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere ve Yedisu ilçelerimizde sizlere her zaman en yakın yol yardımı imkanı sağlarız.

  Bingöl 7/24 Yol Yardım

  Kaliteli hizmetler beraberinde müşterilerin firmalardan da güvenle hizmetler almasını sağlar. Yaz-kış demiyoruz ve 7/24 Bingöl oto kurtarma hizmetlerimizle araçlarınız ne olursa olsun garantili çekici veriyoruz. Aşağıdaki durumlarda bizi arayıp her an hizmet alabilirsiniz.
  • Aracınızın yakıtı tükendiğinde
  • Lastiğiniz patladığında
  • Aracınız bozulduğunda
  • Aküsü bittiğinde
  • Anahtarı kaybolduğunda
  gibi durumlarda talep oluşturup Bingöl'de 7/24 çekici çağırabilirsiniz.

  bingöl oto kurtarma
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Adaklı oto kurtarma, Genç oto kurtarma, Karlıova oto kurtarma, Kiğı oto kurtarma, Solhan oto kurtarma, Yayladere oto kurtarma,Yedisu oto kurtarma ve Bingöl merkez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Bingöl Oto Kurtarma Numarası

  Müşterilerimizin aracını çekerken, müşterilerimiz dilerse iş ve sosyal aktivitelerine devam edebiliyor. Firmamızın sağladığı faydalardan biri de, müşterilerimizin oto kurtarma işlemlerimize müdahale etmemesidir. Bu kapsamda ise müşterilerimiz işlemlerimiz sırasında çevrede yer alması yeterlidir. Bu olanaklardan yararlanmak için Bingöl oto çekici numarası olan 0850 308 5017'yi arayıp müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
  T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından onaylı K1(Ö) yetki belgeli çekicilerimizden güvenli taşıma hizmeti almak bir telefon kadar kolaydır. Ayrıca karavan taşıma, JSB taşıma ve monitou taşıma gibi işlemlerde de bu numaradan faydalanabilirsiniz.

  bingöl ahtapot kurtarıcı