Bartın Oto Kurtarma

bartın oto çekici

Çekici mi lazım? Bartın oto kurtarma firmaları arasından kalitemiz ile ayrışıyor size en yakın çekiciyi yönlendiriyoruz. Kolaylıkla ulaşım sağlamak adına aşağıda yer alan butonu tıklayarak bizi arayabilir, en yakın çekiciyi çağırabilirsiniz.

Bartın Oto Kurtarma Fiyatları

Alacağımız hizmetlere verdiğimiz önem kadar bu hizmetlerin bedeline de önem veririz. Yarım kalan yolculuklar yeterince çaresiz hissettirir, bu durumu çözmek amacıyla Bartın oto çekici fiyatlarını ekonomik seviyelerde tutarız. Aşağıdaki bölümden çekici hizmeti fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

bartın çekici fiyatları
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bartın kamyonet çekici fiyatları
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bartın minibüs çekici fiyatları
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bartın kamyon çekici fiyatları
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bartın otobüs çekici fiyatları
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bartın motor çekici fiyatları
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bartın'da Çekici Hizmetlerimiz

Bartın'daki çekici çeşitlerimiz kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot çekiciler olmak üzere üçe ayrılır. Bu çekiciler ile otomobilden motosiklete, kamyondan otobüse kadar tüm araç çeşitlerinde yol yardımları veririz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

İşimizi ciddiye alıyor, Bartın yol yardımı hizmetinde en kapsamlı hizmeti sizlere sunuyoruz. Bartın otomobil kurtarma hizmetlerinde taksit imkânı da sağlarız.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ağır tonajlı araçların yol yardım hizmetleri profesyonellik gerektirir. Bu nedenle firmamız Bartın’da kamyon kurtarma hizmetlerini özel çekiciler ile verir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

7/24 hizmet veren ağır vasıta çekicilerimiz kaskolu araç taşıma desteği verebilir. Bartın’da tır çekicisi bulabileceğiniz nadir noktalardan biriyiz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Firmamız Bartın’da otobüs çekicileri ile profesyonel hizmetler verir. Bu hizmeti dev sabit kasa çekiciler ile 12 taksitle sunabiliriz. Üstelik 7/24 destek.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ekiplerimiz Bartın’da 7/24 minibüs yol yardım hizmetleri verebilir. Bu desteği kayar kasa çekicilerimiz ile veririz. Tüm araçlar için kaskolu hizmet sunulur.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Bartın’da motosiklet yol yardım hizmetini ekonomik fiyatlarla ve kredi kartı ile 12 taksitle alabilirsiniz. Bu hizmetimiz de daha küçük çekiciler sunarız.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Neredeyse tüm kasko şirketleri çekici ücretlerini karşılar. Fakat kaskolu aracınızı herhangi bir nedenle çektirmek için sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu çekici firmasına ulaşmanız gerekir. Bu ve benzeri durumlarda sigorta şirketini aramanız ve size yakın bir çekiciyi yönlendirmelerini beklemeniz gerekir. Platformumuzda kaskolu araçlar için ücretsiz yol yardım desteği verilmez.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Bartın’da onlarca çekici firması görebilirsiniz. Bizleri Bartın oto çekicileri ile ayıran en önemli unsur araçlarınızı çekerken oluşabilecek tüm hasarları özel donanımlı kaskolarımız ile karşılamamızdır. Bu nedenle çekici hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmelisiniz.
Alo Oto Kurtarma ekibi aracınızın çekildiği noktadan ulaştırılmak istenen noktaya kadar olan tüm hasarlar için %100 hasar tazmini garantisi verir.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Ekiplerimiz Bartın’da kurtarıcı ihtiyacınıza anında çözüm üretebilmek için şehrin her köşesinde konuşlandırılır. Bartın’da pratik bir çekici hizmeti almak için 0850 308 50 17 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir nedenle Bartın’da araba çekicisine ihtiyacınız olduğunda şehrin kredi kartı geçerli olan tek yol yardım firmasından destek alabilirsiniz.

Bartın Oto Çekici

Uzman ekiplerimiz tüm ağırlık sınıfları için şehrimizde kapsamlı oto çekici hizmeti verir. Kaza yapmış, yolda kalmış, yakıt bitmesinden veya akünün zayıf kalması halinde tüm araçlara çekici hizmeti verilir.

Alanında uzman kadromuzla Bartın merkez veya ilçeleri fark etmeksizin birçok hizmeti tarafımızdan sağlayabilirsiniz. İşimizi garantiye almak adına çekme halatı ve çeki demiri yedeklenir, oluşabilecek en ufak aksiliklere karşı önlemler alınmış olur.

Tüm bunların yanı sıra firmamız çekicilerinde çalışan tüm personeller birçok eğitimden geçer. Bu eğitimler sonrasında güvenli ve pratik bir kurtarma desteği sunabilirler. Eğitimleri başarı ile tamamlamamış hiç bir personel sahada çalışmaz.

bartın oto çekici

Bartın En Yakın Oto Kurtarma

Alo Oto Kurtarma ekipleri Bartın’da en yakın çekici hizmetini size sunabilmek amacıyla şehrimizin tüm ilçelerinde ayrı ayrı farklı özelliklere sahip (Kayar kasa, sabit kasa, ahtapot çekici) çekiciler ile hazır bekleriz. Şirketimiz başta Bartın merkez olmak üzere şehrimizin Amasra, Kurucaşile ve Ulus ilçelerinde trafik kazası, lastik patlaması, araç arızası, karavan taşıma, akü bitmesi, yakıtın bitmesi, konteyner taşıma, iş makinesi taşıma, JSB taşıma, Manitou taşıma ve benzeri tüm Bartın oto kurtarıcı ihtiyaçlarınıza çözüm üretir.

  Bartın 7/24 Yol Yardım

  Ekiplerimiz Bartın’da 7/24 yol yardım destekleri verir. Bu durum araç sürücülerine güven sağlar. Şehrimizin her neresinde yolda kalırsanız kalın, anında müdahale edebiliriz. Çekicilerimiz ile birlikte çağrı merkezimiz de 24 saat çalışır. Bu durum çekici üzerine alınmış araçları güvenle teslimatı ve sizden gelen çağrıların anında cevaplanabilmesi için zorunludur.

  Kapsamlı bir hizmet sunabilmemiz için 24 saat çalışmamız yetmez. Tam gün çalışmanın yanı sıra çekicilerimizde bulunan vinç ve ekipmanlarında eksiksiz olması gerekir. Bu nedenle kontrolör ekiplerimiz araçlarımızı günlük kontrollerden geçirir. Size güvenle hizmet vereceğinden emin olduğumuz kurtarıcıyı sunarız.

  Kaza, arıza veya hangi nedenle olursa olsun bize 0850 308 5017’den ulaşabilirsiniz.

  bartın kurtarıcı fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Amasra oto kurtarma, Kurucaşile oto kurtarma ve Ulus Oto kurtarma hizmetleri verebiliriz..
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Bartın Oto Kurtarma Numarası

  0850 308 50 17 Bartın’da yolculuğunuzun kesintiye uğradığı her an süreci hızlandırarak kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacak tek numaradır. Tüm yol yardım hizmetlerine aynı numara üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm çekicilerimizde bir çok yardımcı ekipman bulunur. Bu sayede tam kapsamlı bir yol yardım hizmeti sunulmaktadır. Hizmet sırasında oluşabilecek tüm hasarlar çekicilerimizin özel sigortaları tarafından karşılanır. Bu durum arabasını seven müşterilerimiz için vazgeçilmez bir seçenektir. Bartın’da araç taşıma için mutlaka arayın.

  Firmamızın çekici çeşitleri şöyle listelenir;
  • Kayar kasa çekiciler
  • Sabit kasa çekiciler
  • Ahtapot kasa çekiciler

  bartın çekici şirketleri