Karabük Oto Kurtarma

karabük oto çekici

Müşterilerimize olası kaza veya yolda kalma durumunda anlık hizmet sağlayabilen başarılı bir firma olarak Karabük oto kurtarma alanında tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için süreklilik temel amaçlarımızdandır. Karabük çekici filomuz gece gündüz hazır bekler. Hemen arayın, çekici çağırın.

Karabük Oto Kurtarma Fiyatları

İşini profesyonel ve doğru yapan bir firma olduğumuz için, müşteri portföyümüz oldukça geniştir. Gün geçtikçe artan talepleri fırsatçılığa değil karşılıklı memnuniyete çevirdiğimiz için Karabük oto kurtarma fiyatlarımız minimalist seviyede ilerler. Ön bilgi edinebilmeniz için aşağıda şema halinde faydalanabileceğiniz hizmetler ve ücretleri yer almaktadır, inceleyebilirsiniz.

karabük araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
karabük kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
karabük minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
karabük kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
karabük otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
karabük motosiklet çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Karabük'te Çekici Hizmetlerimiz

Tekdüze çekici sistemi sağlıklı değildir. Ağır tonajları, motosikletleri, otomobilleri ayırt edebilmek gerekir. Bu yüzden Karabük’te çekici hizmetlerimizi araçlarınıza göre uygularız. Çeşitli araçların taşınması, çekilmesi ve yol yardımı konularında kapsamlı bir hizmet vermekteyiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Firmamıza 7/24 güvenle otomobillerinizi emanet edebilirsiniz. Karabük otomobil kurtarma işlemleri artık çok kolay.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ağır tonajlı araçlar arasında yer alır kamyonlarda. Bu yüzden Karabük kamyon kurtarma işlemleriniz için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Korkmadan çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Çünkü Karabük tır kurtarma hizmetiyle ağır vasıta deneyimine sahip uzman ekiplerimiz ilgilenir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Minibüslerimiz için kayar kasa çekici hizmetimiz her daim aktiftir. Karabük minibüs kurtarma hizmetlerinden kartla ödeme seçeneği ile yararlanabilirsiniz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Minibüslerimiz için kayar kasa çekici hizmetimiz her daim aktiftir. Karabük minibüs kurtarma hizmetlerinden kartla ödeme seçeneği ile yararlanabilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet ile sürüş keyfini doruklarda yaşayan müşterilerimizin hassasiyetini göz ardı etmeden, Karabük motosiklet kurtarma işlemlerini özel ekipmanlar ile sağlarız.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Genelde tüm kasko şirketleri bu ücreti karşılar. Bu yüzden eğer kaskonuz varsa önce kasko şirketinize durumu bildirmenizde fayda var. Zira platformumuz kaskolu araçlar için ücretsiz değildir. Özellikle Karabük'te oto çekici gerektiren durumlarda eğer kasko şirketinden yararlanamazsanız veya kaskonuz yoksa firmamız cüzi miktarlar üzerinden gerekli yardımı sağlar.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Firmamız çatısı altında bu ihtimal oldukça düşüktür. Çünkü işine hâkim insanlarla ve doğru ekipmanlarla tedbirli çalışırız. Lakin bu küçük ihtimal gerçekleşirse Karabük oto kurtarıcı firmamız bu durumu size tazmin eder.

Karabük'te Çekici Nasıl Çağırılır?

Tedbirler kapsamında şirketimiz şehrin il ve ilçelerinde ekiplerini hazır tutar. Nerede olursanız olun 0850 308 5017'yi tuşlayarak Karabük araba çekici hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bir telefon uzağınızdayız.

Karabük Oto Çekici

Kapsamlı projelerimizde araç çeşitlerine göre çekici hizmetleri sunduğumuzu belirtmiştik. Bunlar; kayar kasa, ahtapot ve sabit kasa çekici olarak sistemimizde yerlerini alır. Bu çeşitlilik sayesinde her araç için doğru hizmet verilmiş olur. Ve bu durumda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar.

Karabük çekici, krizleri doğru yönetmek adına ekiplerimiz saha öncesinde birçok eğitimden geçer. Bu noktada donanım kazanmış ve eğitim sürecini başarıyla bitirmiş insanlarla sahaya çıkarız. Buda bizi Karabük’te oto kurtarma firmalarının en iyisi yaptı.

Hizmetinde sınır tanımayan firmamızdan sizde faydalanabilirsiniz. Karabük’te pratik çekici hizmetlerinde doğru adres.

karabük çekici

Karabük En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız şehrin merkezinde olduğu gibi, ilçelerinde de aynı hizmetleri aynı donanımla sunar. Bu yüzden yolda kaldığınızda konum tereddüdü yaşamazsınız rotanız neresi olursa olsun Karabük’te en yakın çekici hizmete koşar.

  Karabük 7/24 Yol Yardım

  Yılın 365 günü 7/24 hizmet vermekte olan firmamız Karabük’te kurtarıcı hizmetlerinin yanı sıra taşıma hizmetleri de sağlar. Karavan taşıma, araç taşıma, şehir içi taşıma, JSB taşıma, kaskolu taşıma gibi çekici hizmetlerini 7/24 Karabük oto kurtarma ile gerçekleştirebilirsiniz.

  Firmamızın donanımını doğru çalışma sistemi ile sağlar. Sizlere destek için yola çıktığımızda birçok malzemenin yedeklerini de stoklardan sağlarız. Örneğin acil çekici işlemi için giden ekibimiz çekme halatı ve çekme demirinin yedeklerini mutlaka yanında bulundurur. İhtimalleri sizden çok düşünürüz.

  Bize ulaşmak için büyük nedenlere gerek yoktur. Karabük yol yardım desteğini Lastiğiniz patladığında, yakıtınızın azaldığını fark ettiğinizde veya aracınızın tamir gerektiren bir durumunda da bizlerden sağlayabilirsiniz.

  karabük çekici fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Güzel şehrimizin merkezinin yanı sıra Eflani oto kurtarma, Eskipazar oto kurtarma, Ovacık oto kurtarma, Safranbolu oto kurtarma, Yenice oto kurtarma ilçelerinde de aynı kalitede hizmetlerle var olmaya devam ediyoruz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Karabük Oto Kurtarma Numarası

  Genel olarak çağrı merkezine bağlanmak bizi oyalar ve zaman kaybettirir. Özellikle zor zamanlarda bu süreç gerginlik yaratır. Bu yüzden sistemimiz akıcı ve kolaydır. 0850 308 50 17 olan Karabük oto kurtarma numaramızı tuşladığınızda hızlı erişimin kolaylığını yaşarsınız.

  Taksit imkânından sigortalı taşıma imkânına kadar tüm haklarınızı koruyan ve gözeten firmamız şehrin öncüsü olarak daima sizinle olacaktır. Artık trafik, hava şartları, ve konumlar sizi korkutmayacak. Tüm süreçlerinizde Alo Oto Kurtarmayı tercih ettiğiniz için teşekkür eder güvenli yolculuklar dileriz.

  karabük kurtarıcı fiyatları