Samsun Oto Kurtarma

oto kurtarma samsun

Aracınızın ani bir şekilde arızalanması durumunda, Samsun oto kurtarma hizmetlerimiz, sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarabilir. Rakipsiz fiyat avantajlarımızla Samsun’da çekici arayışlarınıza son veren firmamızla iletişime geçmek için hemen ara tuşuna basabilirsiniz.

Samsun Oto Kurtarma Fiyatları

Alo Oto Kurtarma ailesi, geniş araç filosu sayesinde tüm ilçelerde en yakınınızda bulunduğundan dolayı, ekonomik Samsun oto çekici fiyatlarıyla sizlerledir. Aşağıdaki sıraladığımız listeden kolayca oto kurtarma ücretinizi hesaplayabilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Samsun'daki Çekici Hizmetlerimiz

Beklenmediğiniz bir anda şehrin en kalabalık bölgesinde ya da şehirlerarası bir yolculuğunuz sırasında aracınızda yaşanabilecek tüm arızalarda çekici çağırmanız ve aracınızı en hızlı şekilde oto servise ulaştırmanız gerekir. Firmamız Samsun çekici şirketleri arasında geniş filosuyla her türlü araca çekme, taşıma ve kurtarma faaliyetlerini sağlayan nadir firmalardandır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Samsun'da otomobil çekici hizmeti sağlayan firmamız, kurumsal avantajları ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

En hızlı kamyon yol yardım ekipleri Samsun'da çalışanlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

tır çekici faaliyeti profesyonellik gerektiren ciddi bir iş olduğundan Samsun'da tıt yol yardım ekiplerimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Özellikle acil çekici ihtiyaçlarınıza Artvin'de otobüs yol yardımı sağlayan Alo Oto Kurtarma cazip fiyatlarla sizlerle.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

İster şehir içi ister şehirler arası minibüs çekici ihtiyaçlarınız Samsun'da Alo Oto Kurtarma tarafından gerçekleştirilir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Samsun'un en hızlı motosiklet yol yardım ekipleriyle sizlere en yakın çekiciyi sunuyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bir kaskonuz varsa samsun oto çekici firmaları arasında anlaşmalı olduğu şirketle sizlere ücretsiz çekici sağlayabilmektedir. Eğer yoksa, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı K1(Ö) yetki belgeli oto kurtarma firması olan Alo Oto Kurtarma sizlere Samsun'da taksitle çekici desteği sunabilir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Samsun'da araçlarınızın çekilirken bir problem oluşması durumunda çekicilerimizin kapsamlı sigortaları tarafından masraflarınız karşılanır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Samsun'un tüm ilçelerinden çekici 0850 308 5017 aranarak çağırılır. Müşteri temsilcilerimizden anında kurtarıcı çağırmak için hemen arayabilirsiniz.

Samsun Oto Çekici

Teknolojiye bağlı olarak araçların hem iç mekanizma hem de çalışma mekanizması çok daha karışık bir hale gelirken, yaşanan arızalar da aynı doğrultuda daha karmaşık bir hale gelir. Samsun oto kurtarma yol yardım hizmetimiz ile yaşanan arıza durumlarında hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelerek sorununuzu çözmeye çalışıyoruz. Yaşayabileceğiniz bütün bu arızalarda sizin yarı yolda kalmanızın önüne geçecek şey çekici ve oto kurtarma hizmetlerimizdir.
Samsun'da oto çekici arayanların kurumsal bir firma ile çalıştığında avantajları aşağıdaki gibidir.
• Kredi kartınıza 12 aya varan taksit imkanı
• Ekonomik ve şeffaf fiyatlandırma
• 30 dakika içerinde en hızlı oto kurtarıcıyı sağlayabilme
• Geniş araç filosu sayesinde sizleri asla mağdur etmeme

samsun ahtapot kurtarıcı

Samsun En Yakın Oto Kurtarma

Samsun acil oto çekici hizmeti ile aracınızın herhangi bir sebepten yolda kalması durumunda hızlı bir şekilde çekici devreye girerek sorunlar çözülmeye çalışılır. Bir araç sahibinin karşılaşabileceği en stresli durumlarından biri olan bir araç arızasında mükemmel bir çözüm sunan firmamız, bu hizmetlerin kullanımı, aracınızın güvenli ve etkin bir şekilde taşınmasını sağlar ve böylece size huzur ve rahatlama sağlar. Özellikle İlkadım, Atakum, Canik, İlkadım, Tekkeköy, Bafra, Terme, Çarşamba, Vezirköprü, Salıpazarı, Alaçam, Yakakent, Ayvacık, Asarcık, Havza, Kavak ve Ladik ilçelerinde her zaman Samsun'da en yakın oto kurtarma olanağını sizlere sağlar.

  Samsun 7/24 Yol Yardım

  Trafikte ya da otoyolda yolculuk yaparken karşılaşabileceğiniz arızalarda yolda kalma durumunuza karşı olarak güvenilir bir oto çekici firması mutlaka bilmelisiniz. Burada güvenden kastedilen sizi saatlerce yolda bırakmayacak hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelerek aracınızı istediğiniz servis bölgesine çekip hayatınıza en hızlı şekilde dönmenizi sağlamaktır.
  Firmamız 7/24 Samsun oto kurtarma hizmetiyle yılın 365 günü kar, kış, yağmur, çamur demeden gece-gündüz size çekici desteği sağlamaktadır.
  Sizlere her an her türlü kurtarıcıyı sağlayabilen çekici çeşitlerimizi sıralayalım:
  • Kayar kasa oto kurtarma
  • Sabit kasa oto kurtarma
  • Ahtapot oto kurtarma

  samsun ahtapot kurtarıcı
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    İlkadım oto kurtarma, Atakum oto kurtarma, Canik oto kurtarma, İlkadım oto kurtarma, Tekkeköy oto kurtarma, Bafra oto kurtarma, Terme oto kurtarma, Çarşamba oto kurtarma, Vezirköprü oto kurtarma, Salıpazarı oto kurtarma, Alaçam oto kurtarma, Yakakent oto kurtarma, Ayvacık oto kurtarma, Asarcık oto kurtarma, Havza oto kurtarma, Kavak oto kurtarma ve Ladik oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Samsun Oto Kurtarma Numarası

  Lüks kullanımının dışına çıkarak temel bir ihtiyaca dönüşen araç kullanımının ve beraberinde artan trafik koşulları ile birlikte arıza, kaza ya da yakıt bitmesi gibi durumlar her şoförün başına gelebilecek durumlardır. Bundan dolayı telefonunuzun bir yerinde mutlaka Samsun çekici numarası bulunmalıdır.
  Firmamız sadece çekici ve yol yardım alanında değil Samsun'da araç taşıma faaliyetlerinde de öncü konumdadır. Her türlü tekerlekli aracın yanında aşağıdaki araçları da taşımaktayız.
  • Karavan taşıma
  • Monitou taşıma
  • Jsb taşıma
  gibi işlemler Alo Oto Kurtarma tarafında sağlanabilmektedir. Sizlerde bizi lastiğiniz patladığında, akünüz bittiğinde, herhangi araç kazasında ve bunun gibi durumlarda arayabilirsiniz.

  samsun çekici fiyatları