Trabzon Oto Kurtarma

oto kurtarma trabzon

Yolda mı kaldınız? Dert etmeyin! Trabzon oto kurtarma ekiplerimiz şehrin ayrı ayrı köşelerinde telefonunuzu bekler. Profesyonel Trabzon çekici filomuz ile gece gündüz demeden hizmet sunarız. Arayın, çekici çağırın. Üstelik taksitle.

Trabzon Oto Kurtarma Fiyatları

Bir araç sahibinin karşılaşabileceği en talihsiz durumlardan biri, aracınızın beklenmedik bir zamanda arıza yapması ve ya kaza durumlarıdır. Profesyonellik ve deneyimin son derece önemli olduğu araç taşıma ve çekici hizmetlerinde ücretlendirme de önemli bir husustur. Kaliteyi en ekonomik Trabzon oto çekici fiyatları eşliğinde almak istiyorsanız bize ulaşın. Üstelik kredi kartınıza 12 aya kadar taksit imkanı sağlıyoruz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Trabzon'daki Çekici Hizmetlerimiz

Her tür araç arızası durumunda çözüm üretecek eğitimli ve deneyimli profesyonellerden oluşan Trabzon yol yardım ekibimiz, hem hafif araçlar hem de ağır vasıtalar için kurtarma hizmetleri sağlamaktadır. Kendinizi yol kenarında, aracınızın başında, çaresiz hissettiğinizde, hemen acil oto kurtarıcı hizmetimizden yararlanarak araç çekme işlemini tamamlayabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Yolda kaldım derdine son veriyor ve en hızlı Trabzon otomobil yol yardım ekiplerini sunuyoruz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

7/24 çalışan profesyonel kadromuz Trabzon'da kamyon yol yardımını ekonomik fiyatlar eşliğinde sağlar.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tüm tır çeşitlerine Trabzon'un tır yol yardım firması olma ayrıcalığıyla, süratli hizmet veriyoruz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Trabzon'da otobüs çekici ihtiyaçlarınızı kurumsal bir çekici şirketi karşılayarak garantili hizmet sunuyor.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Yılın her günü kesintisiz olarak Trabzon'da minibüs yol yardımını sağlayan çalışanlarımız sizleri asla zor durumda bırakmaz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Trabzon'un  motosiklet çekici arayışlarına geniş araç kadromuzla son veriyoruz ve bu alanda da çığır açıyoruz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
trabzon oto kurtarma
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bir kaskonuz varsa öncelikle kasko şirketinizi arayıp anlaşmalı olduğu bir Trabzon çekici firması olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Eğer bir yol yardım paketi sağlıyorsa ücretsiz çekici gönderebilir. Ancak kaskonuz yoksa tavsiyemiz, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca onaylı K1(Ö) yetki belgeli özel çekici çağırmanızdır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araçlarınızın çekilmesi esnasında oluşacak herhangi bir sorun oto çekicilerin kapsamlı sigortaları tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle hiç kimse mağdur olmaz.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Trabzon'un tüm ilçelerinden 0850 308 5017 aranarak bir oto çekici çağırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden anında oto kurtarıcı çağırmak için hemen arayabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesinde Biz

Trabzon Oto Çekici

Trabzon, Karadeniz Bölgesi'nin en önemli şehirlerinden biridir ve turizm, ticaret ve sanayi açısından da oldukça canlı bir şehirdir. Bu nedenle, yoğun trafik ve araç arızaları gibi durumlar kaçınılmaz olabilir. İşte tam da bu noktada, oto çekici hizmetleri önem kazanır. Yol yardımı, araç kurtarma, kazadan kurtarma, araç taşıma ve daha fazla hizmet için Trabzon oto çekici firması olan Alo Oto Kurtarma'dan faydalanabilirsiniz.
Firmamızın sunduğu çekici ve yol yardım avantajlarını sıralayacak olursak;
• Kredi kartınıza 12 aya varan taksitli oto kurtarma hizmeti
• Ekonomik fiyatların yanında kurumsal ve garantili firma
• Talebinizin ardından 30 dakika içerisinde size ulaşan hızlı oto kurtarıcılar
• Şehir içi ve şehirler arası araç çekme ve araç taşıma işlemlerinde kolaylık

trabzon en yakın çekici

Trabzon En Yakın Oto Kurtarma

firmamız bünyesinde bulunan çok sayıda işinde uzman personeli ve her türlü oto kurtarma işlemi için en kaliteli materyalleri kullanması ve bunları sahada müşterilerine en güzel şekilde en kısa sürede yansıtması neticesinde bölgesinde verdiği hizmette tüm kullanıcılarını memnun bırakmaktadır.
Özellikle Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerinin tümünde Trabzon'un en yakın çekici hizmetini sağlayan ve bu sayede hızlı müdahale yapan çekici şirketi olarak anılmaktadır. Trabzon çekici fiyatları için hemen arayın.

  Trabzon 7/24 Yol Yardım

  firmamız yıllardır süregelen deneyim ve iş disiplini ile günümüzün teknolojik materyallerini harmanlayarak alanında gerekli eğitimi almış uzman personel kadrosu ile sahada bunu en iyi şekilde uygulaması sebebiyle 7/24 Trabzon oto kurtarıcı ihtiyacı olan müşterilerinin araçlarının güven içinde ve en sağlam şekilde gerekli yardımı almasını sağlar.
  Problem yaşadığınız lokasyona ulaşma sorununu var olan her yolu deneyerek kötü hava koşulları nedeniyle ulaşılamaz diye düşünülen bölgelere ulaşan firmamız tüm kurumsal kimliğini bunun üzerine kurar ve hiçbir kullanıcısının sıkıntı yaşamaması için kendi yöntem ve teknikleriyle en kısa zamanda müşterilerine hizmet eder. Sizlere aşağıdaki çekici çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.
  • Sabit kasa çekici
  • Kayar kasa çekici
  • Ahtapot çekici

  trabzon kayar kasa çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Akçaabat oto kurtarma, Araklı oto kurtarma, Arsin oto kurtarma, Beşikdüzü oto kurtarma, Çarşıbaşı oto kurtarma, Çaykara oto kurtarma, Dernekpazarı oto kurtarma, Düzköy oto kurtarma, Hayrat oto kurtarma, Köprübaşı oto kurtarma, Maçka oto kurtarma, Of oto kurtarma, Sürmene oto kurtarma, Şalpazarı oto kurtarma, Tonya oto kurtarma, Vakfıkebir oto kurtarma, Yomra oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Trabzon Oto Kurtarma Numarası

  Kaliteli bir hizmet sunan firmalar, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde cevap verir. Bu nedenle, Trabzon'da oto çekici hizmeti alırken, firmanın güvenilirlik, tecrübe ve müşteri memnuniyeti konularında başarılı referanslara sahip olmasına dikkat etmek önemlidir.
  Özellikle zor duruma düştüğünüzde firmanın hızı ve reaksiyonu çok önem arz etmektedir. Yol yardımına ihtiyaç duyan insanların bu durumlarda içlerinde bulunan en büyük endişe kurtarmanın gecikmesi olasılığıdır.
  Alo Oto Kurtarma, sağladığı Trabzon oto kurtarma numarası ve 7/24 hazır bulundurduğu müşteri temsilcileri sayesinde Trabzon çekici firmaları arasından en hızlı çekici olarak ayrışır.