Manisa Oto Kurtarma

manisa oto çekici

Teknik olarak üst düzeyde Manisa’da oto kurtarma ve çekme hizmetimizle ilk sırada yer alıyoruz. İrtibata geçtiğiniz ilk andan itibaren Manisa’da kurtarıcı görevi yapan en yakın aracımızı yönlendiriyoruz. Kalite için Manisa’da yol yardım için em doğru adres Alo Oto Kurtarmadır. Aşağıda bulunan butona tıklayarak çekici çağırabilirsiniz.

Manisa Oto Kurtarma Fiyatları

Aklınızda takılacak sorulardan olan Manisa çekici fiyatları ve aynı şekilde Manisa oto kurtarma fiyatları merakınızı gidermek ve içinizi rahatlatmak için fiyat listemizi kontrol edebilirsiniz.

manisa araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
manisa kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
manisa minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
manisa kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
manisa otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
manisa motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Manisa'daki Çekici Hizmetlerimiz

Hızlı kaliteli ve ekonomik bir şekilde Manisa yol yardım şirketleri arasında sizlere bütün araçlarımızla hizmet vermeye hazırız. Ayrıca Manisa’da 7/24 yol yardım hizmeti veriyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araçlarınıza güvenilir yol yardım hizmeti almak için Manisa'da çekici olarak Alo Oto Kurtarma firmamızı tercih edebilirsiniz..

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kredi kartı ile ödeme yaparak Manisa kamyon çekicisi hizmetini üzerinizde nakit bulundurma derdi olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ülke genelinde karayolu taşıtlarının tamamına verdiğimiz hizmeti Manisa'da da devam ettirerek tır çekme hizmetini de gerçekleştiriyoruz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Önceliğimiz sizlere verdiğimiz değer olduğu için Manisa otobüs çekicisi hizmetine varıncaya kadar bütün hizmetlerimizden yararlanın.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Farklı türde hizmetlerimizin yanı sıra Manisa'da minibüs çekicisi hizmetini de bizlerden güvenle alabilirsiniz. Hemen arayın minibüsünüzü çekelim.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Aracınızın küçük olmasını kendinize sorun etmeyin. Manisa motosiklet çekicisi hizmetimizle araç ebatına bakmaksızın hizmet veriyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ödeme yapmadan Manisa kaskolu araç çekme hizmetinden yararlanmak için sizlere tek yardımcı olunabilecek durum aracınız da kaskonun veya sigortanın var olmasıdır. Kasko firmanız veya sigorta şirketiniz bu durumda ücretsiz çekici hizmeti sunabilir. Manisa çekici firmalarının bir çoğunda olduğu gibi Alo Oto Kurtarma firmamızda ücretli çekici hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre çok uygundur.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Tarafımızca kaynaklanan hatalardan dolayı aracınıza en ufak zarar gelse dahi çekici aracının özel kaskosu sayesinde bütün masraflarınız eksiksiz şekilde karşılanır.

Manisa'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Acil olarak çekici çağırmak için firmamıza ait olan 08503085017 hattımızı aramınız sizler için yeterli olacaktır.

Manisa Oto Çekici

Sektörde işimizi Manisa oto kurtarma şirketleri arasında ortaya koymuş olduğumuz gelişmeye açık ve güvenilirlikle yapmamızla sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla kurumsallığımıza yapılanarak devam etmekteyiz. Manisa'da oto çekici hizmetini bize vermiş olduğunuz güven sayesinde ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından bizlere verilen belgelerin sunmuş olduğu izinler sayesinde gerçekleştirmekteyiz.

Kullanıcıların taleplerini zaman kaybetmeden yerine getirebilmek amacıyla bünyemizde bulunan ve Manisa ilçelerinin tamamında ulaşabilecek olan araçlarımızla hızlıca harekete geçiyoruz. Yukarıda bahsi geçen belgelerden birisi ise K1Ö belgesidir. Bu belge çekici hizmeti verilmesi için zorunlu bir belgedir.

manisa kurtarıcı fiyatları

Manisa En Yakın Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti için bizleri tercih etmeniz durumunda Manisa'da en yakın çekici aracımızı sizler için yola çıkarıyoruz. Manisa araç kurtarma hizmetleri Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinin tamamında gerçekleşmektedir. Bilgi için bizi arayın.

  Manisa 7/24 Yol Yardım

  81 ilde olduğu gibi Manisa çekici firmaları arasında da ön plana çıkarak müşterilerinin yardımına koşan alotokurtarma.com kesintisiz bir operasyon gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekipleri sayesinde bugüne kadar hiçbir müşterisini yolda bırakmamış ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.
  Yıllardır yollarda sizlerin yardımına koşan firmamız bundan sonraki süreçte de aynı hassasiyetle bütün filosuyla desteğine devam edecektir. Hizmet verdiği araçlar ise şu şekildedir;
  •Manisa ahtapot çekici
  •Manisa kayar kasa çekici
  •Manisa sabit kasa çekici

  manisa kurtarıcı fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Ahmetli oto kurtarma, Akhisar oto kurtarma, Alaşehir oto kurtarma, Demirci oto kurtarma, Gölmarmara oto kurtarma, Gördes oto kurtarma, Kırkağaç oto kurtarma, Köprübaşı oto kurtarma, Kula oto kurtarma, Salihli oto kurtarma, Sarıgöl oto kurtarma, Saruhanlı oto kurtarma, Selendi oto kurtarma, Soma oto kurtarma, Turgutlu oto kurtarma, Şehzadeler oto kurtarma ve Yunusemre oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Manisa Oto Kurtarma Numarası

  Acil durumlarda Manisa’da oto kurtarıcı hizmeti veren firmamızın numarasına ulaşabilmek oldukça önem arz etmektedir. Aracınız arıza yaparsa veya kaza geçirirseniz, güvenilir ve hızlı bir şekilde yardım almanızı sağlar. Firmamız Manisa ve çevresinde 7/24 hizmet veren profesyonel bir ekibe sahiptir. Manisa’da acil çekici numarasına ulaşmak için 08503085017 hattımızı aramanız yeterli olacaktır.
  Unutmayın, Manisa oto çekici numarası 08503085017 şeklindedir. Güvendiğiniz ve hızlı bir hizmet almak için her zaman ulaşabileceğiniz bir numaradır. Numaramızın her zaman telefonunuzda kayıtlı tutulması sizler için büyük bir avantaj olacaktır.